BİZ KİMİZ ?

2011 yılından bu yana sektörde sağlam bir yer edinmiş olan firmamızın ilk amacı yenilikçi çözümlerle hizmetini arttırarak devam ettirmek, günümüz teknolojisini geliştirerek hizmet verdiğimiz sektörlere bu teknolojiyi maksimum düzeyde uyarlamak olmuştur.

Konusunda uzman yöneticiler, mühendislerimiz ve teknik destek ekibimiz sayesinde genç, dinamik ve yaratıcı bir ekip olarak dünya çapında hizmet vermekteyiz.

İletişim ve network sistemlerindeki gelişmeler neticesinde, birçok sistem birbiri ile entegre olmuş ve bina otomasyonu dışındaki diğer sistemler de bu bütüne entegre olmaya devam etmektedir. Tüm bu gelişmeleri yakından takip eden firmamız, müşterilerimize problemsiz çalışacak ve sistemlerden maksimum verim alacak şekilde entegre çözümler oluşturmaktadır.

Tüm bu gereksinimlere çözüm üretmekle birlikte kendi ürünlerimizi “LogiControls” markamız ile üretiyoruz. Başta programlanabilir ve sabit programlı kontrol cihazları, scada ara yüzü ve enerji izleme yazılımları olmak üzere kendi markamızla ürettiğimiz termostat, sensör, vana ve motor gibi ürünlerimizle sektördeki gücümüzü arttırıyoruz.